REKLAMI GİZLE
 
  CANLI YAYIN

O Hayat Benim

Salı 20.00

O Hayat Benim heyecan dolu final bölümüyle FOX'ta!

28/04/2017

Konu hayatın ve aşkınsa, kadere asla teslim olma...

 

O Hayat Benim'de 4 sezondur küllerinden doğan aşklara ve hayata yenilmeden tutunma mücadelelerine hep birlikte tanık olduk. Sırlar bir bir ortaya çıktı, herkesi şaşırtan büyük gelişmeler yaşandı. Ve artık hikayenin sonuna geldik.

 

Final bölümünde neler olacak?

İlişkilerindeki tüm iniş çıkışlardan sonra Efsun ve Arda, Zeynep’in kumpasından kurtulup yeniden evlenmek için hazırlıklar içinde. Ateş ve Bahar da, Bahar’ın iyiden iyiye iyileşmesi ve yeni doğacak bebeklerinin heyecanını yaşamaktadır. İki çift bu nedenle güzel bir gün geçirmek için bir sayfiye mekanına gider, burada eğlenceli anlar yaşarlar. Tüm bunlar olurken, Asım’ı ve Figen’i türlü tehditler sonucu kendi safına çeken Kenan, Asım’dan öyle bir şey ister ki, bu mutlu tablo bir anda kabusa dönüşür. Asım’la, oğlu Arda’yı sonsuza kadar düşman etmeyi aklına koyan Kenan, Asım’dan bir cinayet işlemesini ister. Asım, kızının canıyla, bir cinayet işleyip Arda’nın düşmanı olmak arasında kalacaktır. Öte yanda Zeynep, hem yaralı hem de hayal kırıklığı içinde yapacağı yeni hamleyi düşünürken, Efsun Sultan’a beklenmedik bir haber verir! Sultan’la arasındaki buzları eritmeyi amaçlayan Efsun bunda başarılı olabilecek midir? Zeynep, Arda ve Efsun’un düğününe engel olmak için bu kez hastalıklı bir plan yapar, bu da büyük acılara sebep olacaktır!

 

Seyircisine veda etmeye hazırlanan “O Hayat Benim”, Türkiye’de dört sezon boyunca büyük başarılara imza attı.
En son Kolombiya ile ABD’nin de aralarında bulunduğu 36 ülkeye satıldı ve yurt dışında ilgiyle izlenmeye devam ediyor.

 

Başrollerini Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Sinan Albayrak, Ceren Moray ve Oya Başar’ın paylaştığı O Hayat Benim'in final bölümü, 2 Mayıs Salı 20.00'de FOX’ta!

 

Tanıtımı izlemek için tıkla!

Bu İçeriği Paylaş
Haberi Oyla!

Bu içeriği oylamak için Üye Ol ya da Giriş Yap

Bu Diziler İlginizi Çekebilir