REKLAMI GİZLE
 
  CANLI YAYIN

O Hayat Benim

Salı 20.00

O Hayat Benim'in Bahar'ı, Ezgi Asaroğlu'na Moldova'dan büyük ilgi!

12/04/2017

FOX’un sevilen dizisi ‘O Hayat Benim’in iyi niyetli Bahar'ı, Ezgi Asaroğlu Moldova’da ağırlandı. Büyük bir ilgi ile karşılanan ünlü oyuncu, hem hayranlarıyla buluştu hem de özel bir davette ağırlandı.

Büyükelçi'den Özel Davet
Asaroğlu, Türkiye Cumhuriyeti Kişinev Büyükelçisi Sn. Hulusi Kılıç ve eşi Günay Kılıç’ın özel davetlisi olarak büyükelçilikte bir akşam yemeğine katıldı. Bu özel davete Moldova Kültür ve Turizm Bakanı Monica Babuc da eşlik etti. Sn. Kılıç “Ezgi Asaroğlu’nun aramızda bulunmasından dolayı çok mutluyuz, bu yemek iki ülkenin kültürlerinin ne kadar benzer olduğunun da bir simgesi oldu” diye konuştu.

 

Hayranlardan Büyük İlgi
Moldova’nın en çok izlenen canlı programlarından Prima Ora’ya konuk olan Asaroğlu rumence izleyicileri selamladıktan sonra, kariyeri hakkında sorulan sorulara cevap verdi.
Canlı yayının ardından kendisine özel olarak düzenlenen bir söyleşiye katılan oyuncu, sempatik tavırlarıyla hayranlarından büyük ilgi gördü. Binlerce kişinin katıldığı etkinlikte Ezgi Asaroğlu, moderatör eşliğinde hayranlarının sorularını cevapladı, sosyal medya platformlarından canlı olarak yayınlanan organizasyonda sevenleri Asaroğlu’na çiçek ve hediyeler getirdi.

Moldova’nın, Guiness Rekorlar Kitabı’na giren şarap mahzenleri de dahil olmak üzere kısa bir şehir turu gerçekleştiren Ezgi Asaroğlu, Moldova’yı çok sevdiğini ve gördüğü ilgiden çok mutlu olduğunu belirtti.

 

O Hayat Benim Salı 20.00'de FOX'ta!

Bu İçeriği Paylaş
Haberi Oyla!

Bu içeriği oylamak için Üye Ol ya da Giriş Yap