REKLAMI GİZLE
 
  CANLI YAYIN

No: 309

Çarşamba 20.00 - Yeni Bölüm

No: 309 oyuncularının burçlarını açıklıyoruz!

15/03/2017

Burçlarla aranız nasıl? No: 309'un sevilen oyuncularının burçlarını ve burçlarıyla uyumlarını mercek altına aldık.

 

Keyifli okumalar. :)

 

1- Filiz (Ceren Taşçı):

Erol'un Filiz'i Ceren Taşçı boğa burcu. Ceren burcunun hareketli, sabırlı, azimli ve duygularıyla hareket etme özelliklerini taşıyor. Tüm bu özellikleri Filiz'de de görmemiz tesadüf değil o halde!

2- Erol (Mehmet Cihan Ercan):

Tüm zekasını sinsilikte kullanan Erol, Cihan Ercan ikizler burcu. Konuşkan, zeki ve enerjik olmasını ikizler burcu olmasından. Cihan tüm bu özellikleri taşırken Erol'un taşımamasını düşünemeyiz tabii ki...

3- Betül (Sevinç Erbulak):

Zaman zaman kayışı tamamen koparan Betül... Sevinç Erbulak terazi burcunun sabırsız, telaşlı, adaletli ve kararsız olma özelliklerini taşıyor. Adaletli olma dışında diğer özellikleri Betül içinde geçerli bizce!

4- Şadi (Beyti Engin):

Karısının peşinde dolaşan Şadi, Beyti Engin başak burcu. Takıntılı, detaycı, ilk görüşte mesafeli görünse de tanıdıkça samimileşen biri. Şadi'yle ortak noktası takıntılı olmak olabilir, o da Betül'e takıntılı ne de olsa...

5- Kurtuluş (Gökçe Özyol):

Üçkağıtçılığı ve yalanlarıyla tanıdığımız Kurtuluş, Gökçe Özyol başak burcu. Burcunun özelliklerinden titiz, detaycı ve zekiliği taşıyor. Kurtuluş'ta zeki olmasa üçkağıtçılığıyla nam salmazdı herhalde.

 

No: 309 her Çarşamba 20.00'de FOX'ta!

Bu İçeriği Paylaş
Haberi Oyla!

Bu içeriği oylamak için Üye Ol ya da Giriş Yap