UNUTMA BENİ TANITIMI

#UnutmaBeni

Haftaiçi her gün 15.00 - Yeni Bölüm

OYUNCULAR

Ali Yücedağ
Osman Karakoç
İlkay’ın ebedi aşkıdır. Bütün çabalarına rağmen İlkay’ın kendini ve kızını terk ettiğini düşünerek, kendini en kötü hissettiği bir zamanda Esra ile evlenen Ali kızı Zeynep’i de alarak Esra ile yurt dışına gitmeyi düşünmektedir. Ama pişman olacak, aşkından kurtulamayacak ve sonunda İlkay’a dönecektir.
İlkay Yücedağ
Didem Özkavukçu
Tüm yaşamı boyunca yalnızca Ali’yi sevmiştir. Geçirdiği bir kaza sonrası sakat kalmış, kızına ve Ali’ye yük olmamak için yaşadığı yerden uzaklaşmıştır. Sonunda ameliyat olup, iyileşip geri döndüğü zaman ise Ali’nin Esra ile evlendiğini öğrenmiştir. Başta dirense de sonunda İlkay Ali’yi kaybettiğini anlar. Kızını bırakmamak için girdiği yolda cezaevine düşmeyi de göze alan İlkay, cezaevinde tanıştığı bir kadınla arkadaş olacak ve dışarı çıktığında hayatı bambaşka, gizemli ve beklenmedik olaylarla dolu bir yola girecektir.
Asuman Kervanlı
Gülşah Çamoğlu
Ali’nin kızkardeşi, Rauf’un eşidir. Rauf’la evliğinde sorunlar yaşamaktadır. Rauf’un kendisini aldattığını sandığı ve acı içinde kıvrandığı bir anda Rauf’un iş ortağı Erdem’le kimliğini gizleyerek ilişkiye başlamış ve kendini kurtaramamış, ona aşık olmuştur. Erdem’in de kendine aşık olduğunu düşünmekte ve Rauf’la evliliğini bitirip Erdem’e kavuşma hayalleri kurmaktadır. Ama kendisi, eşi Rauf, aşkı Erdem ve Erdem’e aşık olan Çiğdem’den oluşan çemberin kendisine biçtiği gelecekten haberdar değildir.
Kenan Çınaroğlu
Cüneyt Mete
Çok zengin bir işadamı iken; nefret ettiği eşi Menekşe’ye çok benzediği için, kızını avutmak amacıyla Emine’yi evine sokmuş ve sonrasında Emine’ye aşık olmuştur. Emine’yi Şerif’e kaptırmamak için hem Şerif’e hem Emine’ye her kötülüğü yapmış, Şerif’i öldürme noktasına bile gelmiştir. Sonunda Emine’nin eline geçen belgelerle bütün servetini ve Emine’yi de kaybetmiştir. Emine’ye karşı hala öfkeyle karışık umutsuz bir aşk beslemekte, yeni yoksul hayatında eski servetine ve gücüne ulaşmanın ve Şerif’ten intikamını almanın umuduyla ayakta kalmaya çalışmaktadır.
Çiğdem Karaman
Ayfer Dündar
İlkay’ın yıllar sonra ortaya çıkan kardeşidir. Sonuçta kendi hayatını da mahvedenbir komplo sonucunda İlkay’ın aşkı olduğunu bilmeden Ali’ye aşık olmuş, aşkından kurtulmayı becerememiş ve Ali ile İlkay’ın başına sayısız dertler açmıştır. Sonunda Ali, İlkay ve ailesi ile bütün sorunlarını gidermiş ve kendini herkese affettirmiştir. Çiğdem yeni başladığı işteki patronu, Rauf’un da iş ortağı olan Erdem’e aşık olacaktır. Ama Erdem’in Rauf’un eşi Asu ile olan ilişkisinden haberdar değildir.
Hikmet
Kurtuluş Şakirağaoğlu
Hikmet İlkay, Şerif ve Çiğdem’in babasıdır. Hikmet yıllar önce kızı İlkay’ın hayatını kurtarmak için yeni doğan bebeği Çiğdem’i para karşılığında birine vermek zorunda kalmıştır. Eşi Güler Çiğdem’i bulmak için yollara düşmüş, bir daha eve dönmemiştir. Yıllar sonra hem Çiğdem hem de Güler ortaya çıkar. Çiğdem’in ailesine düşmanlığı epey sürmüş ama sonunda her şey tatlıya bağlanmıştır.Hikmet çok vicdan azabı çekmiş, Güler’den sonra da hiç evlenmemiş, kendini ailesine adamıştır
Emine Çınaroğlu
Berivan Özyiğit
Hayatı boyunca yalnızca Şerif’i sevmiş ama hala kavuşabilmiş değildir. Şerif’ten ayrı olduğu bir sırada, kendini kurtaran Kenan’ın hayatına girmiş ve kendisiyle birlikte Kenan’ın hayatını da değiştirmiştir. Kenan’ı önceleri dostça sevmiş ama sonrasında kağıt üzerindeki evlilikleri tecavüz, cinayet ve şantajlarla örülü bir işkence hayatına dönüşmüştür. Sonunda Kenan’dan kurtulmuş ama Şerif’i kaybetmiştir. Şerif’ten olan ve öldüğünü sandığı bebeğinin acısıyla yaşamakta, kendi çocuğu olduğunu bilmediği Derya’yla ve Şerif’e kavuşacağı günlerin umuduyla avunmaktadır.
Şerif Karaman
Olcay Kavuzlu
İlkay’ın ağabeyidir. Kendisini çok seven Emine’nin kıymetini zamanında bilememiş, onu kaybettikten sonra aşık olduğunu anlamıştır. Kenan’ın kendisini öldürmek için tezgahladığı bir komplo sonrasında hayatına girdiği Ceylan’la evlenmiştir ama hala Emine’ye deli gibi aşıktır. Ebedi düşmanı Kenan’ın Menekşe’yi öldürdüğünü, kendini de öldürmek istediğini düşünmekte ama kanıtlayamamaktadır.Şu anda bir konsomatristin bebeği olduğunu sandığı Derya'yı ve sözde annesini koruyup kollamaktadır. Ama Derya’nın, Emine ile kendisinin öldüğünü sandıkları öz be öz çocuğu olduğundan ve kendilerine bebeklerinin ölüm acısını yaşatan kişinin de eşi Ceylan olduğundan haberdar değildir.
Rıfat
Sabri Özmener
Emine’nin yıllar sonra bulduğu babasıdır. Kenan tarafından öldürülen Emine’nin ikizi Menekşe’nin de babasıdır doğal olarak. Menekşe’den umudunu kesmiş görünür ama hep bulmak ve sarılmak ister ona da. Kızı Emine’nin şu anki ailesi tarafından benimsenmesi için çırpınıp durmaktadır.
Ceylan
Berfu Öngören
Şerif Emine’den umudunu kestiği günlerde Ceylan’la evlenmiştir. Ceylan Şerif’i elinden alacağını düşündüğü Emine’yi hiç sevmemektedir. Emine’nin üvey kardeşi Reyhan’ı tecavüzden kurtarırken eline milyonlar değerinde kaçak elmaslar geçmiş, bunları da mirasa kondum diye herkese yutturmuş, sonunda Kenan’ın bütün şirketlerini satın alarak patron olmuştur. Ayrıca Emine’nin bebeğinin öldü sanılmasının da sebebi Ceylan’dır. Ancak oyunları ayağına dolaşmaya başlar. Ceylan’ın hapse düşmesi an meselesidir.
Şeker Hala
Füsun Günuğur
Şeker Hikmet’le yaşamaktadır ve kendini yeğenlerine adayıp onlara annelik etmiştir. Özellikle Şerif ve İlkay onu anneleri gibi sevmekte ve saymaktadırlar.Özellikle Güler gittikten sonra, çocukların gerçek annesinden daha çok emek vermiştir onlara. Şimdi hayattaki tek gayesi de onların mutluluğunu görmektir.
Esra
Damla Kaya
Ankara’ya okumak için gelmiş, İlkay uzaklara gidince ise Ali ve İlkay’ın bebeklerine bakmaya başlamıştır. İlkay yüzünden kalbi kırılan Ali, teselliyi Esra’da bulur ve onunla evlenir. Ancak İlkay dönünce işler karışır. Ali de Esra’yı alıp başka bir yere gitmekte bulur çareyi. Esra Ali’yi çok sevse de, zamanla ilişkilerinde sorunlar başlayacak, Ali de sonunda İlkay’a dönecektir.
Rauf Kervanlı
Mithat Erdemli
Başlangıçta İlkay ve Ali’ye düşmanken, Asu’ya aşık olmuş ve onunla evlenmiştir. Yaş, karakter, yaşam biçimi vb. konularda büyük zıtlıklar taşıyan bu evlilikte sorunlar yaşanmaktadır. Evliliğini kurtarmak için elinden geleni yapan Rauf, eşi Asu’nun ortağı Erdem ile ilişkisini öğrendiği zaman yeniden büyük bir hayal kırıklığına ve öfkeye kapılacak; düşmanı bildiklerine en çok acıyı verecek intikam yolunu düşünecektir.
Erdem
Gürsan Pirionurlu
Rauf’la ortak girecekleri bir ihale için Ankara’ya gelen Erdem, ortağı Rauf’un eşi Asu ile bir ilişkiye başlamıştır.Ne Asu’nun Rauf’un eşi olduğundan ne de yanında çalışan ve çok sevdiği Çiğdem’in kendisine sırılsıklam aşık olduğundan haberdar değildir. Sonunda bir seçim yapmak durumunda kalacak, gerçek aşkını bulacak ama karşısına hiç beklemediği durumlar çıkacaktır.
Özgür
Emir Alıcıer
Şerif’in ilk eşi Mehtap’tan olma oğludur. Doğduğundan beri annesini ve babasını hiç görmeden büyütülmüştür. Şu an hapiste olan annesini çok sevmektedir ama yaşadıkları, annesiyle babasının bir araya asla gelemeyeceğini öğretmiştir ona. Üvey annesi Ceylan’dan başlarda nefret etmiş, sonunda mücadeleyi bırakıp kabullenmek zorunda kalmıştır. Ama hep annesi kadar sevdiği Emine’yle babası Şerif’in bir araya gelmesini ve bir aile olmalarını istemektedir.
Reyhan
Ezgi Baran
Rıfat’ın Güleser’den olma kızı. Ailesinden gizli fotomodellik yaparken şantajla karşılaşmış ve tecavüze uğramaktan Ceylan tarafından kurtarılmıştır. Ama Ceylan’ın o gün milyonlar değerinde elmasa konduğundan haberdar değildir. Ceylan bu durumu açıklamak için Reyhan’a o gün kendisinin tecavüze uğradığı yalanını söylemek durumunda kalmıştır. Reyhan ablası Emine’yi sevmektedir ama bu olay yüzünden kendini borçlu hissettiği Ceylan için de her şeyi yapabilecek durumdadır.
Güleser
Mine Medya Haktanır
Rıfat’ın yeni eşi, Emine’nin üvey annesidir. Emine’ye kanı hiç ısınmamış, Rıfat’ın kızı olduğunu öğrendikten sonra da hiç sevmemeye başlamıştır. Her fırsatta Emine’yi kötülemeye, ailesinden uzak tutmaya çalışmaktadır.
Volkan
Anıl Adıgüzel
Rıfat’ın yeni eşi Güleser’den olma oğludur. Kenan’ın Menekşe’yi öldürdüğünü öğrenmiş, şantajla para sızdırmayı başarmış ama Kenan sonunda anlamıştır. Kenan Volkan’ın Emine’den nefret ettiğini bildiği için onu yok etmemiştir. Amacı Volkan’ı kendi tarafına çekerek kaptırdığı paraları tekrar ele geçirmektir. Kenan’ı mahvedecek büyük gerçeği bilen Volkan Kenan’ın gerçek niyetlerinden henüz haberdar değildir.