Reklamı Göster

ÇOCUKLAR DUYMASIN

ÇOCUKLAR DUYMASIN

Haluk

Tamer Karadağlı

detay...

Geleneklerine bağlı, sert görünümünün altında yumuşak bir kalbi var. Herkese yardım eder, herkesin derdine koşar. Karısı Meltem ile her konuda çatışsa da en sonunda sağduyusuyla hareket eder. Ailesinden sonra en büyük sevgisi Beşiktaş’tır. Yeniliklere pek sıcak bakmasa da mantıklı gelen şeyleri de reddetmez. Eve geldiğinde çocuklarını evde görmek ve kumandaya sahip olmak onun en büyük zevkidir. Romantiklikten uzaktır ama yeri geldiğinde ufak jestler yapmaktan kaçınmaz. İçimizden biri tabirinin en çok uyacağı karakterdir Haluk. Haluk artık emekli ve ne yapacağını bilmiyor. Herkesin ortak düşüncesi acilen bir meşgale edinmesi yönünde.

Tamer Karadağlı

Meltem

Pınar Altuğ Atacan

detay...

Duyarlı, mantıklı, ailesine bağlı, onları hep bir arada tutmaya çalışan Meltem, işinde olduğu kadar annelik yaşantısında da başarılıdır. Aile değerlerine, saygı ve sevgiye çok önem verir. Haluk ile en büyük anlaşmazlıkları evlilik konusunda olur. Meltem, Haluk’a göre daha romantik ve duygusaldır. Haluk’tan aynı hisleri bekleyen Meltem karşılık bulamadığında sinirlenir. Ama her şeye rağmen Haluk onun her şeyidir.

Pınar Altuğ Atacan

Havuç

Furkan Kızılay

detay...

Yani bir insan karakter olarak 7′sinde ne ise 70′inde de odur. Mesela Havuç, aynı bildiğimiz Havuç. 10-11 yaşlarında cep telefonu diye tutturan Havuç artık araba istiyor,ehliyet istiyor, iphone istiyor.Herkes onu üniversiteye gidiyor bilirken o müzikle uğraşıyor ve okuldan atılıyor. Haluk henüz Havuç’un okuldan atıldığını bilmiyor.

Furkan  Kızılay

Gönül

Zeyno Gönenç

detay...

Tam bir dominant, Halukla çatışması bundan kaynaklanıyor. Evliliğindeki heyecan bitince Kocası Light Selami’den ayrılmış. Şimdi kendisini mutlu edecek heyecanlı bir ilişkinin peşinde ama bunu yaparken kimseyi üzmek istemiyor. Şimdilerde okula yeni başlayacak olan oğlu Beton Orçun ile uğraşmakta ki bu hiç de kolay bir iş değil.

Zeyno Gönenç

Zero Tuna

Volkan Severcan

detay...

Light’tan daha Light bir zero erkek. Reklam ve Marka yönetimi işinde çalışmakta. Ayrıca çok çeşitli projeleri var. Bu projelerin çoğu erkeklerin kadınları mutlu etmesine yönelik. Çünkü Tuna, kadın ruhundan ve dilinden iyi anlıyor. İdeal bir eş gibi görünse de, Gönül’ü kendine aşık etmeyi başaramamıştır. Tuna’nın ev işlerinde başarılı olması, kadınlara her zaman nazik ve kibar davranması Haluk’u çileden çıkarmaktadır. Bu yüzden Tuna ve Haluk sürekli çatışma halindedir.

Volkan Severcan

İdil

Emel Müftüoğlu

detay...

Haluk ve Meltem'in yeni aldığı evdeki yan komşuları. İdil hanım, terapist ve evlilik danışmanıdır. Akıllı, sağduyulu, modern bir kadındır. Neşeli, bütün problemlerin mantık çerçevesinde çözülebileceğine inanan iyimser bir kişiliktir. Terzi kendi söküğünü dikemez misali kızlarının üstündeki hakimiyeti zayıftır. İdil, kocasıyla ilişkide baskın ve belirleyici taraftır.

Emel Müftüoğlu

Tansel

Cem Emüler

detay...

Tansel gözde lokantaları dolaşıp, yemeklerini değerlendiren bir gurmedir. Bir gazetede “Lezzetlerin efendisi” takma ismiyle yemek kritikleri yazmaktadır. Takma isimle yazdığı bu yazılar, oldukça etkili olmakta, Lokantalar için olumlu ya da olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Modern, kentli bir insan olan Tansel, kendini üst sınıfta gördüğü için insanlara biraz tepeden bakmaktadır. Kendini beğenmiş, inatçı karakteri diğer insanlarla çatışmasına neden olmaktadır. Bu özellikleri, daha halktan biri olan Halukla sürekli kavga etmelerine neden olacaktır.

Cem Emüler

Emine

Melek Şahin

detay...

Haluk Beylere gündeliğe geliyor. Kocası Hüseyin’den çektiğini bir kendi bilir. Hüseyin ve Şükrü’nün ondan istediği iş kurma sermayelerini vermemesi, işleri batıracaklarını bilmesinden kaynaklanır. Saf görünür ama bazı konular üzerinde söyledikleri çok düşündürücüdür.

Melek Şahin

Çaycı Hüseyin

Alpaslan Özmol

detay...

Nam-ı Diğer eski çaycı Hüseyin. Can yoldaşı Şükrü ile birlikte sürekli yeni bir iş sektörüne atılıyorlar. Asıl amaçları İddia’dan voli’yi vurmak. Takımları çok iyi tanır. Tüm gün futbol analizi yapar. Serttir, delikanlıdır. “Çaylarrrrrr” bağırışı yedi cihanda nam salmıştır. Kendine has konuşma tarzı vardır. Racon nedir bilir.

Alpaslan Özmol

Şükrü

Şükrü Koruyucu

detay...

Saftır ve altın gibi bir kalbi vardır. Can yoldaşı Hüseyin ile birlikte köşeyi dönmenin peşindedirler. Yaptığı yorumlarla Hüseyin’i hasta eder.

Şükrü Koruyucu

Seyyar Tayyar

Emin Gümüşkaya

detay...

Yıllardır Seyyar satıcılık yapmakta. Kendi deyimiyle bu işe ruhunu o vermiş. Tüm seyyar ürünleri kendisi bulmuş. Haşlanmış mısırdan tavuk pilava, midye dolmadan yoğurda kadar her şeyi bulduğunu iddia ediyor. Hüseyin ile kanlı bıçaklı kavgalı. Hüseyin’i hiç sevmiyor.

Emin Gümüşkaya

POPÜLER VİDEOLAR