REKLAMI GİZLE
 
  CANLI YAYIN

Benim Hala Umudum Var

Bilgi

Umut, İstanbul'un kendine ancak yeten, gösterişsiz semtlerinden birinde , annesi, kız kardeşi , üvey babası ve üvey babasının 3 yetişkin çocuğuyla birlikte yaşayan, 23 yaşlarında bir kızdır.  Umut , üvey kardeşleriyle birlikte büyümenin tüm sıkıntılarını çocukluğu boyunca yaşamış, hala da yaşamaktadır. 
Ozan , 25 yaşlarında dışa dönük , neşeli , enerjik , çekici bir genç adamdır. Çıraklık için hayli geçkin yaşına rağmen kuaförlükte ısrar etmesi , çalışanların kafasında soru işareti uyandırsa da , Ozan bir kaç işe girip çıktığını , hiçbirinde mutlu olmadığını , bu işi sevdiğini , bir tanıdığın yardımıyla da bu mekanda başladığı için kendisini şanslı saydığını anlatmaktadır. Geldiği anda Umut'u beğenir ve onunla ilgilenir. Ozan için de durum pek farklı değildir. Umut'u ilk gördüğü an etkilenen Ozan, onu tanıdıkça giderek bağlanır. Fakat , Umut'a henüz anlatmadığı bir hikayesi vardır. 
Umut’un hayatı o güne kadar sadece tiyatro sahnesinde tanıdığı, filmlerde gördüğü bir duyguyla, aşkla tanışınca baştan ayağa değişecektir. Aşkın kendisini bu sınırları belli, her gün aynı dırdırla geçen hayatından çekip çıkaracağını düşünürken hiç beklemediği yerlere savrulacaktır. 

Bu İçeriği Paylaş

Bu Diziler İlginizi Çekebilir