Reklamı Göster

BABAM SINIFTA KALDI

Baba Kız En Büyük Sırrımız: Sınıf Arkadaşıyız

OYUNCULAR

Erman Yılmaz
Cem Davran
Erman Bey, Mimarlık fakültesini ve sözlüsü Çiğdem Hanım’ı terketmiş ve Almanya’ya yerleşmiş, Almanya’da o dönem dönercilik yapmış dönünce de aynı işte devam etmiş bir adam. Biricik aşkı Çiğdem evlenmiş, sonrasında evlendiği, güzeller güzeli kızı Yağmur’un annesiyle de mutluluğu çok erken son bulmuş aşktan yana talihsiz bir adam. Ama şimdi Erman otariter babası İbrahim Bey’in evindekızıyla beraber yaşayan kızının üstüne fazla titreyen bir baba. Üstelik bir de küçük kızı büyümüş ve üniversiteyi babası gibi mimarlığı kazanmış. Ama Erman Bey kızını kurda kuşa kaptırmamaya yeminli. Eh şans da bu defa ondan yana... Afla birlikte üniversiteye dönen Erman bir yandan kızının hayatına karışmayı elden bırakmazken, bir yandan profesörü Çiğdem’le karşı karşıya
Çiğdem Akbulut
Defne Samyeli
Mimarlık fakültesinin dekanı. Ama en önemlisi Erman’ın Almanya’ya gitmeden terk ettiği sözlüsü. Çiğdem Hanım o günden beri kendini akademisyenliğe adamış, ayakları yere sağlam basan güçlü ve akıllı bir kadın. Ve şimdi hayatına yeniden giren Erman’a karşı elinde güçlü bir koz var. Onu yüzüstü bırakan eski sözlüsüne sürprizleri olacaktır elbet. İntikam çanları çalmaya başlar bir kez, kulak vermemek imkansızdır artık.
Yağmur Yılmaz
Melis Tüzüngüç
Güzel olduğu kadar dik başlı, akıllı ve terbiyeli olduğu kadar da babasının aşırı ilgisinden usanmış bir kız hayal edin. 18 yaşında ergenlikten yeni çıkmış bu kız şimdi mimarlık fakültesi öğrencisi ... Küçük yaşta annesini kaybeden Yağmur, babası Erman, dedesi İbrahim Bey, ve babannesi Münire Hanımla birlikte orta halli bir yaşama sahip. Lise hayatı boyunca yanından bir an olsun ayrılmayan endişeli babasından uzak, özgür bir üniversite hayatı hayal ederken babasının da onunla üniversiteye başlamasıyla bu ümitleri suya düşer. Arkadaşları babası olduğunu bilmese de okulun öğrenci abisi Erman kızının hayatına gizliden de olsa müdahale devam eder. Üstelik Yağmur’un başına dert olacak, babasının eski aşkı Çiğdem’den de haberi yoktur.
Nazım Zeyrek
Mesut Yar
Erman ve Çiğdem’in gençlikteki sınıf arkadaşı Nazım, hayatına akademisyen olarak devam etmiş. Bir yandan öğretim görevlisi olarak çalışırken bir yandan büyük inşaat firmalarına danışmanlık ve mimarlık yapmakta. Anlayacağınız güçlü ve zengin bir adam. Geçmişte Erman’la sıkça çatışmalar yaşayan Nazım’ın Çiğdem’e olan ilgisi inatla ve ısrarla devam etmekte.
Kaan Aral
Çağrı Çıtanak
Kaan İzmirli orta zengin bir ailenin çocuğu üstelik hiçbir kızın reddedemeyeceği kadar da yakışıklı. Şimdilerde Yağmur’un sınıf arkadaşı ve sevgili adayı. Ama Kaan için ters giden bir şeyler var. Hiç reddedilmemiş bir çocuk Yağmur tarafından tersleniyor. Kaan bilmese de Erman ondan hiç hoşlanmıyor ve ilişkilerini de onaylamıyor.
Buse Gergin
Bengi İdil Uras
Yağmurlar’ın okuldan arkadaşı Antalyalı bir ailenin çift kişilikli kızı. Bir yanı kendine çok güvenir, bir o kadar da asosyaldir. Bu çift kişilik arasında gidip gelir.
Asiye Fındıkçıoğlu
Nihan Tarhan
Trabzonlu has öz Karadenizli bir ailenin tek kızı. Dört abisi var ancak o ailenin üniversite okuyan tek bireyi. Buse’nin de ev arkadaşı olan Asiye özü sözü bir mert namuslu tam bir Karadeniz kızı.
Yazgan
Ali Biçim
Tahsin ve Kaan’ın ev arkadaşı Cafer, aslında hiçbir yeteneği olmayan, popstar olma hayaliyle yanıp tutuşan bir genç. Atıp tutmayı da pek sever.
Tahsin Ovalı
Emrah Özdilek
Eline kız eli değmemiş masum Anadolu çocuğu, Kayseri’den gelme bir genç. İstanbul’a gelince alemlere akmayı, her ger gün her gece coşmayı hayal eder. Hayır aptal değil de biraz saf biri.
Desperado
Osman Burak Temir
İstanbullu çok zengin bir ailenin zıpır, fazla şımarık, fırlama oğlu. Eh tabi çok da çapkın. Sekiz yıldır üniversite okumakta ancak hala 3. Sınıf dersleriyle boğuşmakta. Ancak o bu durumu çok seviyor, çünkü böylece her yıl üniversiteye başlayan yeni yeni kızlarla tavlayabiliyor